Miami

Mijamis, kaip sako Agnė. Labai miela… Deja nelabai mielai jis mus pasitiko.

Skridome labai įdomia trajektorija. Iš Londono siekėme pietinius Grenlandijos krantus tada virš Bostono ir tada žemyn. Skrydis buvo ilgas. Beveik 9 val. Jei Dariaus skaičiavimai teisingi, skrisdami į priekį ore mes praleisime 22h, kol pagaliau, pasiekę Arequipą, atsistosime ant kojų ir pradėsime savo kol kas įspūdingiausią kelionę. Cha nepraėjo nei 10 metų ir vykdome savo pažadus. Dabar esame intensyviuose ginčuose kokį tikslą nusistatyti toliau. Turite pasiūlymų?

British Airways buvo mūsų pagrindinis vežėjas

Išmetę Amsterdamo referatą į šiukšlių dėžę traukėmės daaaug storesnį apie Peru. Atėję prie įlaipinimo vartų išgirdome savo pavardes, tiksliau išgirdau tariant Čolomskis (beveik pataikė). Įsivaizduoju kiek daugiaaukščių keiksmažodžių prasisuko dispečerės galvoje, bandant perskaityti mūsų su Dariumi pavardes. Priėję prie registratūros teko pateikinėti savo pasus. Čia jie taip tikrino tarptautinius skrydžius. Neklauskit, nežinau kodėl jie Amadeus nesinaudoja. Belaukdami, kol bus patikrinti mūsų su Dariumi bilietai, ispaniškai nugirdome, kad yra parduota 14 bilietų daugiau nei yra vietų. Nusprendėme sodinimui stotis pirmieji, kad neliktume už borto. Ačiū bangladešiečiams, kurie Darių ispaniškai išmokė. Tikėkimės Peru pasieksime be nuotykių.

Beje mažytis pastebėjimas. Majamyje keičiant skrydžius tenka išeiti iš terminalų zonos, tad Amerikos vizą turėti pravartu. Mes su Dariumi galvos dėl to nesukome, mes dar turėjome galiojančias vizas nuo praėjusios kelionės.

3 comments

  1. Tai nelabai supratau, iš amsterdamo dar skridot į londoną, o iš ten per aplinkui tada į peru?

    Kitas jūsų tikslas- tolimieji rytai!?

  2. Skraidome, kad niekas nesupratų. Mūsų maršrutas labai kvailas: Vilnius – Kijevas – Amsterdamas – Londonas – Majamis – Lima. Čia kaina, kurią reikia mokėti norint keliauti pigiau

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *