Kos (Κως)

Šiandien išvažiavom apžiūrėti vakarinės salos dalies. Norėjom Kosą apžvelgti iš aukštai, tad lipom su mašina tiek kiek leido kelias. Taip mes atsidūrėm Zia miestelyje. Jame turėtų būti smagu palydėti saulę. Kadangi buvo ankstyvas rytas, iki saulės laidos dar tolokai, radom kitą užsiėmimą. Netoliese užmatėm gamtos parką. Įėjimas 3 EUR. Mūsų kuklia nuomone 3 EUR čia verčiau nei 4 EUR Asklepione. Čia už juos bent jau ežiukus pašers. Be ežiukų Luką supažindinom su fazanais, kiškiais, asilu, vėžliais, žąsimis, povais, elniais ir net višta su savo neperseniausiai išsiritusia vada. Taigi visai smagiai praleidom laiką. Pasidžiaugėm, kad esam čia ne sezono metu, nes parkelyje karaliavom mes vieni. Teritorija gražiai sutvarkyta. Yra vietų papiknikauti, pasisupti hamakuose, veikia mažutė kavinukė, o ir vaizdai nuo kalno šlaito neblogi atsiveria.

Agios Stefanos paplūdimyjeAgios Stefanos paplūdimyje
Agios Stefanos paplūdimyje29-Apr-2014 13:39
 

Kitas šios dienos punktas Agios Stefanos, pliažas su šventyklos griuvėsiais. Vietelė visai nieko, jei nekreipsi dėmesio į šiukšles. Paplūdimys – grubus smėliukas. Beje nuorodų iki paplūdimio trūksta. Pravažiavom įsukimą, tad teko truputį pavažiuoti, kad apsisuktume.

Kos miesteKos mieste
Kos mieste29-Apr-2014 16:03
 

Vakarą skyrėme apžiūrėti Koso miestui. Pirmiausia stabtelėjom apžiūrėti Odeono ir kitoje gatvės pusėje esančius griuvėsius. Tada nuvykome į patį miesto centrą. Apsukom ratą apie Hipokrato medį. Na tiksliau ten turbūt auga to medžio proanūkis. Didelis senas medis ir tiek. Toks pats pavargęs kaip mūsų Stelmužė. Įkišom nosį į pilį, bet pagailėjom 3 EUR už įėjimą. Mūsų nuomone dažniausiai pilys geriau atrodo iš išorės nei iš vidaus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *