Kaunas

Pusryčiai Melony subalansuoti tiems, kam tinka salotos. Kadangi aš ne karvė, kad žolę valgyčiau, pasirinkimas stipriai susiaurėjo. Net sultys ir tos šlykščios buvo. Neliko nieko kito kaip pasiimti omletą ir tikėtis kad skrandis stipriai dėl to neprieštaraus. Prie pusryčių stalo atsisveikinom su Agne ir Arte ir iškeliavom į autobusų stotį.

Autobusai atgal į oro uostą važiuoja pagal lėktuvų skridimo grafiką. Autobusas iš stoties išvyksta trys valandos iki lėktuvo pakilimo, tad vėluoti nerekomenduojama. Trys valandos pasirodė kiek per didelis  laiko tarpas, tačiau atvykus į oro uostą supratau, kodėl taip yra. Oro uosto salėje vyko intensyvus išvykstančiųjų kratymas. Pirmiausia pasų tikrinimas. Iš pradžių standartiniai klausimai kaip visur: kada atvykot, kur nakvojot. Tada mergaitė pamatė Jordanijos pasienio antspaudus, o va tada prasidėjo: kur nakvojot Jordanijoje? Kaip pas beduinus? Pas kokius beduinus? Palapinėse? Dykumoje? Kaip jūs juos susiradote? Ar su kuo nors dar bendravote? Ar apsikeitėte kontaktais? Ar kas lietė jūsų daiktus? Darius po šio purtymo staigiai trynė Jordanijos couchsurferio numerį. O aš vis galvojau kaip Agne su Arte praeis. Jie Jordanijoje peilį rado. Geležtę tiesa išmetė, bet buvo akivaizdu, kad izraeliečiams nepatinka niekas, kas atkeliauja iš Jordanijos.

With birthday girl

Vykstant tokiam stipriam purtymui lietuviai kaip mat susivienijo. Vieni su kitais dalinosi ko buvo klausinėjami, kad kiti žinotų ko tikėtis ir nusiteiktų. Turbūt ta pati vienybės dvasia mus suvedė su prieš mus stovėjusia porele. Taip mes susipažinome su Linu ir Lina. Prapliurpėm su jais visas dvi valandas, belaukdami lėktuvo. O temų tikrai radom tiek apie pas močiutes paliktus vaikus tiek apie egzotiškas keliones. Parskridus į Kauną jie mus net iki namų parvežė.

Tad galiu drąsiai sakyti, kad ši kelionė buvo itin aktyvi socialiai palyginus su tuo kaip mes keliavome JAV. Per kelias dienas sutikome tiek daug smagių žmonų. Net grįžtant namo lėktuve Darius keturias valandas prašnekėjo su šalia sedėjusia bendrakeleive iš Piterio. Turime pakvietimą apsilankyti ir ten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *